Keller Williams Parkway - Lisa Horan
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  6015 Green Dolphin Way, Kiawah Island, SC 29455
  Listing Courtesy Of: Akers Ellis Real Estate LLC, Toula Digiovanni
  I ri - 2 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  791 Bay Road, Rowesville, SC 29133
  Listing Courtesy Of: Your Midlands Real Estate Services LLC, Julie
  I ri - 3 orë
  Open House
  Tur Virtual
  metra katrorë
  ac
  23 Lakeview Lane, Harbor Island, SC 29920
  Listing Courtesy Of: BHHS Bay Street Realty, (843) 271-4979, Mike Lewis
  I ri - 519 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  29 Gadsden Street, Charleston, SC 29401
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Realty, (404) 803-1711, Avery Jackson
  I ri - 600 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (7d)
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  314 Commonwealth Road, Mount Pleasant, SC 29466
  Listing Courtesy Of: Brand Name Real Estate, Cory Dueger
  I ri - 265 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  7611 Peppercorn Lane, North Charleston, SC 29420
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty Charleston, Alan Donald-liebisch
  I ri - 29 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  220 SECOND ST, Eutawville, SC 29048
  Listing Courtesy Of: Olde Towne Realty, LLC, 8434427306, Michael Wayman
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1134 Mim Avenue, Charleston, SC 29407
  Listing Courtesy Of: The Husted Team powered by Keller Williams, Jason Husted
  I ri - 4 176 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  ac
  Lot 6 Bay Pond Rd Road, Ravenel, SC 29470
  Listing Courtesy Of: EXP Realty LLC, Bj Rodgers
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  108 King Street, Charleston, SC 29401
  Listing Courtesy Of: Lois Lane Properties, Ginger Scully
  Dëshmi të veçuara
  "Above & Beyond 5 stars
  Sold a Single Family home in 2023 in Summerville, SC.
  Local knowledge
  Process expertise
  Responsiveness
  Negotiation skills
  Lisa went above and beyond her job as a Real Estate agent. She helped me navigate selling a property through a separation and was able to get my house sold above what I had paid for it a short 8 months earlier. Highly recommended!
  "
  Shiko me shume
  Sally G
  SC / qer 2023
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Lisa Horan
  Numri i licencës: 85428
  Lisa Horan at Keller Williams Charleston West Ashley

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  cma46k8agj1c70nuf5tg.jpg
  Keller Williams Parkway
  1247 Nexton Parkway suite 103 Summerville, SC 29486
  Zyrë

  Lisa Horan
  REALTOR® 85428
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.